BB Clinic

BB Clinic olarak Ankara Koç İkiz Kuleleri’nde son teknolojik ultrasonlar ve tıbbi donanımla özenle hazırladığımız Kadın Sağlığı kliniğimizde sizlerle beraberiz. Akademik nosyonumuz yanında iletişim ve ulaşılabilirliği en üst düzeye taşımayı amaçladığımız kliğimizde, 7 kişilik kalabalık kadromuzla adeta bir hastane havasında anne ve anne adaylarımızı misafir ediyoruz. Kliniğe başvuran tüm misafirlerimize Koç İkiz Kuleleri’ndeki Vale hizmetini ücretsiz sunmaktayız.

Kliniğimizde jinekolojik tüm sorunlar için uygun tanı imkanlarıyla yumurtalık kistleri, myomlar, genital enfeksiyonların araştırılması ve smear gibi kanser taramaları imkanı mevcut. Yurtdışında farklı ülkelerde aldığımız deneyimi 2 cerrahın birlikteliğnin gücü ile birleştirerek Yumurtalık ve rahim kitlelerinden idrar kaçırmaya tüm açık ve kapalı (Laparoskopik ve robotik cerrahi) jinekolojik operasyonları en üst seviyede gerçekleştiriyoruz.

Tüm muayenelerde steril ve tek kullanımlık kişisel ürünler kullanarak hijyen konusunda kusursuzluğu sunuyoruz. Kadınlar dilerse HPV aşılarını kliniğimizde olabiliyorlar.

Son yıllarda giderek popüler olan genital estetik alanında yüzlerce başarılı operasyon gerçekleştirdik ve bu  konuda bir çok kongrede “Eğitici” olarak davet edildik. Şimdi BB Clinic’te en üst cerrahi ve teknik olanaklarla genital estetik taleplerinizi karşılıyoruz.

Anne adayları için de tüm takip süreçlerinin klinik içerisinde yürütülebilmekteyiz. Erken dönem tetkikler, şeker taraması ve NST gibi tetkiklerin tümü yapılabilmekte. Sadece kliğimizde bulunan özel ebemiz ile doğum deneyiminizi farklı bir boyuta taşıyoruz. Tüm doğum süreçleri birebir ilgiyle ilerlerken doğum sonrasında bebek bakımı ve emzirme gibi konularda annelere destek vermek bizi özel kılıyor. Aslında en büyük gücümüz takip edilen tüm anne adaylarının aynı anda iki doktoru olması. Tüm anne adaylarımızın takip süreçleri, tetkik sonuçları ve klinik özelliklerini iki öğretim üyesinin birlikteliğiyle mükemmelleştiriyoruz. Ulaşılabilirlik kaygısını en aza hatta sıfıra indirmeyi de bu birliktelikle sağlıyoruz.

Her iki hekimimiz de Tüp bebek ve Yardımcı Üreme Teknikleri Sertifikası sahibi Tüp Bebek Uzmanı. Çocuk sahibi olmak isteyen çiftler için en güncel ve bilimsel tanı ve tedavi süreçlerini BB Clinic’te başarıyla sizlere yaşatıyoruz. İnfertilite (Kısırlık) sebeplerinin araştırılmasından, rahim filmi, aşılama ve tüp bebeğe tüm basamaklarınızda yanınzdayız.

Randevu
Yol Tarifi